ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 4 ПО 10 ЛЮТОГО 2008 Р

0
89

ОВЕН (21.03—20.04)
Успішно завершить давню важливу справу. У середу використайте сприятливі можливості для нового ділового старту. На службовців чекають приємні новини. З приводу оптимального вкладення грошей вам потрібна консультація досвідченої людини.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Не звертайте увагу на дрібні клопоти і дійте на головному напрямі. Декого дратуватимуть утопічні плани колег по бізнесу. Не дозволяйте підлабузникам користати з вашого доброго ставлення у корисливих цілях. У сімейному житті з'явилася таємниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Потрібно максимально використати сприятливу ділову ситуацію, яка швидко змінюється. У четвер можна сміливо подавати будь-яке прохання або заяву, позитивна резолюція гарантована сприятливим розташуванням планет. Понеділок – день сюрпризів у особистому житті.

РАК (22.06—23.07)
У понеділок стежте за своїми словами – вони можуть викликати негативну реакцію. Бізнесмени при укладанні контрактів або угод повинні вникати у найдрібніші деталі. Коханцям не варто "спалювати мости" або гримати дверима.

ЛЕВ (24.07—23.08)
У понеділок для оптимального розв'язання проблеми знадобляться витримка і холодний розум. У старших за віком погане самопочуття, загострення хвороб серцево-судинної системи. Особисте життя сповнене тривог і протиріч. Найбільше постраждають вільні союзи.

ДІВА (24.08—23.09)
Ділові люди розчаровані повільним розвитком подій. У понеділок якась важлива справа на межі зриву. Наприкінці тижня у професійній діяльності пристрасті вщухають, з'являється можливість зайнятися проблемами дому й сім'ї. Неодружені у вихідні розважаються з друзями.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
На початку тижня не вистачатиме терпіння і виваженості координувати як власні дії, так і дії свого оточення. Виникатимуть юридичні труднощі, паперова тяганина (середа, четвер). На подружжя, яке перебувало в стані холодної війни, чекає примирення.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
У безлічі планів важливо безпомилково визначити пріоритети при їх виконанні. У понеділок відхиліть сторонню участь у ваших справах – вам можуть суттєво зашкодити неправильними порадами. У фінансових справах відкривається друге дихання.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Займається врегулюванням квартирної проблеми. У понеділок не варто підписувати важливі юридичні документи. У другій половині тижня вам вдасться розплутати деяку головоломну справу. Жінки ризикують здійснити непотрібну покупку.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
З'являються підстави для оптимістичного погляду на життя. У середу є шанс укласти корисний контракт, який вплине на подальший розвиток подій. Тепер не час виявляти скупість – відкрийте двері для гостей, але в борг гроші не давайте нікому.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Упродовж тижня буде безліч можливостей започаткувати нові програми. Більше часу проводьте у колі сім'ї, від вас чекають уваги і поради. У четвер уникайте хворобливої реакції на критичні зауваження керівництва.

РИБИ (20.02—20.03)
У професійній діяльності – повна свобода дій. Бізнесмени знайдуть можливість значно розширити сферу своєї діяльності. У понеділок не ризикуйте з фінансами і не грайте в азартні ігри. У вихідні біля вас може з'явитися улеслива людина.