ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 6 ПО 12 СЕРПНЯ 2012 РОКУ

0
108

ОВЕН (21.03-20.04).

 Не розслабляйтеся i не піддавайтеся на провокації — у цьому ваша запорука прожити без втрат i проблем майбутній тиждень. Зараз краще не грати головну роль. Не піддавайтеся на сумнiвнi оборудки. Смуга чорна, смуга біла… Овени готові на все, аби будні не були сірими.  Тому чергове „затемнення” в житті зустрінуть відносно спокійно. Заздрість і чужа негативна енергія можуть позначитися на вашому самопочутті і працездатності. Протримайтеся до переломного моменту – 12 серпня. Наприкінці тижня вас чекає сплеск сил і успіх у справах. Наведіть порядок у фінансах, не робіть боргів, поменше витрачайте на розваги і задоволення. Буде непокоїти головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Особливо чутливі люди можуть знепритомніти. Добрий час для початку лікування органів видільної системи. Відкладіть проведення операцій на горлі. Загострюються хвороби щитоподібної залози. Не розпочинайте прийом гормональних препаратів.

ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Ваш успіх у соцiумi залежить вiд обставин, не плануйте на цей тиждень важливих справ. У вихiднi варто переглянути свої фiнансовi можливостi. Декому з вас запропонують додаткову роботу, вiд якої важко буде відмовитися. Наприкінці місяця є шанс поліпшити фінансове становище. Приборкайте пристрасті, вони затьмарюють розум, вносять напруження й усе псують, відбираючи дорогоцінні сили. Зберігайте внутрішню волю, будьте врівноважені, і тоді бізнес, просування службовими сходинками, виховання дітей, особистісне зростання – усе вийде пречудово! Головне – намагайтеся не бігти за кількома зайцями водночас, дійте послідовно й обов’язково прислухайтеся до голосу інтуїції. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі. Якомога менше часу проводьте серед натовпу.  Уникайте гастрономічних експериментів. Вразливим буде шлунок. Не дозволяйте застоюватися колінним суглобам. Більше рухайтеся.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Продовжуйте початi справи, зокрема тi, якi важливi для вас особисто. У вас є всi шанси отримати позитивнi результати. У другiй половинi тижня зiграйте у «пiддавки» з обставинами. На цьому тижні потреби Близнят не будуть збігатися з їхніми можливостями.  Причому не в класичному сенсі: можливостей якраз буде помітно більше. Настав сприятливий час для реалізації  творчих ідей, що нагромадилися. Вам забезпечений кар’єрний і творчий злет. Володіючи багатьма здібностями, ви доб’єтеся успіху на сцені, у педагогічній діяльності,  мистецтві. Навіть у політиці. Однак не забувайте приділяти увагу близьким – вони дуже цього потребують. Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день. Може погіршитися зір. Варто потурбуватися про укріплення нервової системи. Більше часу активно відпочивайте.

РАК (22.06-22.07).

Майбутній тиждень може видатися напруженим. Висока вiрогiднiсть конфлiктiв зi старшими за вiком i посадою. Друзi порадують вас приємними новинами або приготують для вас сюрприз. Насолоджуйтеся – обставини йдуть вам назустріч. Зараз  усі  зусилля варто спрямувати на поліпшення умов життя, створення комфорту в домі.  Але головне – любити, одержувати радість від життя! Не тільки дбайте про себе, а  й робіть приємне близьким людям, не скупіться, легко розлучайтеся з грішми, щоб допомогти іншим. У кінці тижня  пощастить тим,  хто зазвичай боязкий і сором’язливий, – вони відчують себе впевненіше. Загостряться захворювання кишково-шлункового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть спричинити небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босими. Висипання на тілі свідчитимуть про алергію. Уникайте контакту з хімічними речовинами. Не варто розпочинати нового курсу лікування. Можлива поява набряків.

ЛЕВ (23.07-23.08).

Скутiсть i залежнiсть вiд обставин можуть бути корисними для вас. А в чому саме — цей ребус доведеться розгадати вам. Словом, озброюйтеся поняттям «треба» i дiйте. „Не хочу нічого, не робитиму нічого”, – лейтмотив Левів у ці дні. Можна повередувати кілька днів, але потім потрібно оговтатись, взяти себе в руки. Адже ваші успіхи цілком залежать від вашої енергії. Не бійтеся просити порад і користуватися ними. Відновлюйте старі зв’язки – колишні колеги і давні приятелі допоможуть вам знайти вихід. Це вдалий період для людей публічних професій – журналістів, політиків, дипломатів. Особиста привабливість і вміння переконувати – ваші козирі.  Остерігайтеся розвитку грибкових інфекцій. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Погіршиться самопочуття кардіологічних хворих. Знижуйте інтенсивність тренувань. Тіло потребуватиме фізичної активності. Більше рухайтеся. Проте від занять екстремальними видами спорту краще відмовитися. Можливі переломи або струс мозку.

ДIВА (24.08-23.09).

Тиждень обіцяє бути веселим. Ви впевнитеся, що «не було щастя, так нещастя допомогло». Для досягнення цілей доведеться чимось поступитися. Енергія Діви змусить відступити всі недуги і неприємності. Ви успішно переборете смугу  відчуження,  взаємних образ і претензій і навчитеся сприймати близьку людину такою, якою вона є. Час  очікується прибутковим, крім того, намічається кар’єрний злет і підвищення зарплати. Не варто забувати і про духовне зростання. Частіше вибирайтеся на лоно природи, незважаючи на примхи погоди. Це допоможе зосередитися й проаналізувати важливі події.  Гірше почуватимуться хворі на радикуліт. Бережіть спину. Підвищується ламкість нігтів. Робіть сольові ванночки. Не йдіть до перукарні. Фарбувати волосся не можна. Відвідування стоматолога краще відкласти на тиждень.  Підтримайте імунітет. Почастішають випадки ураження електричним струмом. Не користуйтеся зіпсованою технікою.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Інтуїція підказує: настав час стримати активність. Відмовтеся од додаткової роботи і гучних вечірок.  Вільний час присвятіть роздумам: деякі ідеї, від яких ви раніше відмовилися, дуже допоможуть вам надалі. У другій половині тижня в особистому житті намітиться серйозне зрушення. Не бійтеся повірити в чужі почуття.  Зараз вимоги до вас можуть перевищити всi вашi очiкування. Пiдвищена вiдповiдальнiсть надихне вас на подвиги. Зараз саме час подбати про своє здоров’я.  Нагадає про себе варикозне розширення вен. Запобігайте розвитку набряків. Відпочивайте, поставивши ноги на стілець. Фізичні перевантаження можуть спричинити кровотечу з носа. Відкладіть початок курсу ін’єкцій. Знижується гострота зору. Забезпечте достатнє освітлення під час роботи. Не просиджуйте вечори біля екранів телевізора. Зростає внутрішня тривога.

СКОРПIОН (24.10-22.11).

Тиждень сприятливий для творчого й оригiнального вирiшення трудових завдань. Ви вiдзначитеся на загальному тлi, але не варто задирати носа, щоб не дратувати колег i керівництво. Тиждень для вас – спокійний час. Кар’єра застигне на місці, але турбуватися не варто: це тимчасове затишшя. Відпочивайте од життєвої колотнечі і зосереджуйте сили на майбутнє. Імовірно, вам захочеться трохи змінити імідж або порадувати себе новими придбаннями. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Ви легко сядете на дієту, заняття в тренажерному залі додадуть потрібний штрих до вашої зовнішності.. Добрі дні для початку курсу оздоровчих процедур. Час починати загартовувати організм. Багато рухайтеся. Не переїдайте. Відвідайте косметолога. Напередодні неділі знижується загальний життєвий тонус організму. Відмовтеся від тонізувальних препаратів. Більше відпочивайте.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Інтереси друзiв i вашої сiм’ї можуть спричинити конфлiкт, спробуйте до кожного зi своїх близьких проявити увагу. Не соромтеся прислухатися до чужих порад, iнодi це допомагає уникнути неприємностей. Зірки до вас прихильні, можна знайти нову роботу, познайомитися з впливовою персоною і навіть, при бажанні, створити сім’ю. З друзями й однодумцями складуться прекрасні стосунки, має бути багато цікавих зустрічей, знайомств, вечірок, посиденьок. У той же час намагайтеся відпочивати од суєти. Варт о зайнятися здоров’ям. Найменше переохолодження може призвести до бронхіту чи інших ускладнень. Особливо корисними будуть заняття водними видами спорту. Сходіть до сауни. Стимулюйте потовиділення. Виганяйте хворобу з організму. Видалення мозолів і врослих нігтів на ногах краще планувати на ці дні. Погіршується капілярне кровопостачання. Можуть виникати проблеми з пам’яттю. Більше рухайтеся. Приймайте теплі ванни.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

На початку тижня ви повернетеся до марудних справ, якi обов’язково треба виконати. Але терпіння вам не позичати, тому успiх гарантовано. Наприкiнцi тижня бонус — ви опинитеся в центрi приємних подiй. Вам треба з головою зануритися в роботу, зайнятися кар’єрою; розширюйте і зміцнюйте фундамент своїх знань. Зараз час для бізнесу. Будь-яка інформація, що надійшла до вас, невипадкова – проаналізуйте її. У четвер ви прокинетеся іншою людиною. І відразу до справ – сприятливий період триватиме близько двох тижнів. А от гроші все ще залишаються проблемою: не ведіть спільних фінансових справ із приятелями – зазнаєте збитків і пересваритеся.  Вам доведеться приймати швидкі рішення і навіть йти врозріз із загальноприйнятою думкою. Час підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Падіння може супроводжуватися переломами та вивихом суглобів. Нагадає про себе застарілий кашель. Лікування гаймориту і риніту варто почати в ці дні. Потурбуйтеся про покращення якості харчування. Хворим на виразку шлунка необхідно дотримуватися суворої дієти. Недуга може прогресувати.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).

„До побачення, комплекси”, – скаже цього тижня Водолій. Зараз для вас краще працювати самостійно, а не в колективі. Розраховуйте тільки на себе, продумуйте запасні плани і варіанти дій. З ефективною діловою командою поки не складається. Проте, зараз гарний час для налагодження зв’язків із закордонними партнерами. Ваша підприємницька інтуїція допоможе уникнути помилок. Не поспішайте довіряти плiткам, ваша участь у чужих справах не пiде вам на користь. У цiлому все свiдчить про те, що на перший план вийдуть сiмейнi проблеми i стосунки з близькими. Подбайте про раціональне харчування. Не перевантажуйте шлунок. Лікування сколіозу, протезування зубів пройде вдало. Період загострення серцево-судинних захворювань. Не переймайтеся через дрібні неприємності. Уповільнюється перистальтика кишечнику. Загострюється геморой. Небажано відправлятися в мандрівки. Акліматизація проходитиме важко. Остерігайтеся харчових отруєнь.

РИБИ (20.02-20.03).

Тиждень запам’ятається тихими сімейними радощами. Робота і громадське життя відійдуть на другий план, і Риби від цього тільки виграють. З вас вийде чудовий капітан сімейного корабля! Адже ви швидко вирішуєте будь-які проблеми і знаходите вихід з найскладніших  ситуацій. Непогано було б почати ремонт: зараз для цього сприятливі умови. Частіше бувайте на свіжому повітрі – ви будете в гарній фізичній формі. Остерігайтеся захворювань, що передаються статевим шляхом. Використовуйте протизаплідні засоби. Не робіть у ці дні абортів. Різкі рухи можуть призвести до зміщення хребців у попереку. Не бажано переносити важкі речі. Можуть непокоїти ревматичні болі, защемлення нервових закінчень. Візит до стоматолога краще відкласти. Остерігайтеся вуличних тварин, які можуть покусати. Є небезпека інфікування внаслідок зараження крові. У лежачих хворих може піднятися температура.