ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 28 СІЧНЯ ПО 3 ЛЮТОГО 2008 Р.

0
131

ОВЕН (21.03—20.04).
Для тих, хто готовий до несподіванок, тиждень мине звичайно. Не треба брати жодних фінансових зобов'язань: не давати і не брати в борг. Друга половина тижня сприяє вивченню комп'ютерів і раціоналізаторським винаходам. У декого в суботу зруйнуються плани.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Повинен бути готовим до тотальних переворотів у справах і до зміни начальства. Остерігайтеся потрапити в незручне становище в суботу. В особистому житті можливі розчарування. Зірки застерігають від неприємностей на дорогах, особливо якщо ви за кермом.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Не повинні вирушати в поїздки і відрядження. Життєві сили ослаблені, відтак можливі хвороби, в'ялість, небажання зустрічатися і контактувати з оточенням, апатія. У другій половині тижня можливі помилки й прикрі промахи.

РАК (22.06—23.07).
Перебуває у доволі похмурому настрої. Меланхолія потягне за собою депресію і стане причиною багатьох, часто безпідставних страхів. Як ніколи, ви потребуватимете підтримки рідних і друзів. На декого чекають моральні, на інших – матеріальні втрати.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Спостерігатиметься емоційна нестабільність. Бажання у всьому переважати інших, бути першим і найкращим не лише вдома, у сім'ї, але й на роботі і в товаристві зіткнеться з фінансовими труднощами.

ДІВА (24.08—23.09).
Дуже цікавими обіцяють бути зустрічі з партнерами, які в середині лютого можуть сильно вплинути на долю і перспективи вашого бізнесу. Може з'явитися можливість поїхати за кордон чи в далеке відрядження для підписання угод. Здоров'я і робота стануть двома точками найбільшого напруження.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
На роботі очікується піднесення. Друга половина тижня дозволить отримати максимум позитивного у професійній сфері чи бізнесі. Багато енергії витрачатиметься на вирішення проблем дітей та моральну підтримку коханих. Здоров'я нестабільне.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Віддайте усі сили роботі. У четвер інтуїція підкаже, де джерело ваших хвилювань і проблем. Нове захоплення може вплинути на життєві плани. Шукайте взаємності – і будете щасливими. Вихідні проведіть на повітрі.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
На службі можуть виникнути неприємності. Багатьом Стрільцям доведеться займатися своїм здоров'ям. Все це вимагатиме від вас великих фінансових і емоційних витрат. У другій половині тижня слідкуйте, щоб ситуація не вийшла з-під контролю.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Демонструє свої найкращі якості в умінні правильно планувати час і справи. Ви зможете виконувати набагато більше роботи, ніж завжди, закласти основи своєї майбутньої кар'єри. Субота – критичний день.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Намагатиметься впровадити у життя свої оригінальні ідеї, плани і наміри. Правда, часто доведеться міняти одне на інше, але це не стане перешкодою на шляху до успіху. У п'ятницю і суботу тримайте усі справи на контролі.

РИБИ (20.02—20.03).
На службі виявляють ініціативу, відтак професійна діяльність йде вгору. У романтичних справах – невелика пауза. У другій половині тижня бережіть гроші, здоров'я, нерви і сон, адже Сонячне затемнення вплине саме на ці сфери життя.