ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 21 ПО 27 СІЧНЯ 2008 Р.

0
131

ОВЕН (21.03—20.04)
Якщо ви не вплутаєтесь у авантюру в понеділок, то тиждень мине спокійно. Непродумані дії можуть коштувати дорого. Ваша справедливість допоможе уникнути складнощів на роботі. У випадку неприємностей на службі шукайте підтримки в домашніх.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Щоб досягти успіху, потрібний не лише час, але й гроші. У п'ятницю ви – єдина опора для друзів. Не відмовляйте їм у допомозі. Остерігайтеся службових інтриг і не пліткуйте про чужі проблеми. У неділю – спад енергії і невелика депресія.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
На початку тижня ваша щирість може бути неправильно витлумачена. Уникайте конфліктів, а енергію спрямовуйте на нові ідеї. У вихідні шукайте заспокоєння у коханні або творчості. Друга половина тижня несприятлива для здоров'я.

РАК (22.06—23.07)
Для успіхів у справах можливі будь-які компроміси, але в розумних межах. Обов'язково будуть нові корисні знайомства і приємні зустрічі. У вихідні невідкладна робота заважатиме повноцінному відпочинку. Подбайте про здоров'я.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Тиждень може здивувати вас прибутками або втратами. Ваша комунікабельність, гостинність і щедрість забезпечать перемогу в творчості і коханні. У професійних справах на вас чекає удача, але з підлеглими будьте пильні.

ДІВА (24.08—23.09)
У середу не обманюйте ні себе, ні інших. Авторитет у колег залежатиме тільки від вас. У вихідні настрій вашого чоловіка (дружини) суттєво змінить ваші плани. Не забувайте про здоров'я – воно не на висоті.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Якщо ви маєте намір купити або продати квартиру чи переїхати (емігрувати) – зачекайте до середини лютого. У справах не розкидайтеся. Настав час узятися за щось одне і тоді залишиться лише крок до перемоги, успіх не забариться.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Віддайте усі сили роботі. У четвер інтуїція підкаже, де джерело ваших хвилювань і проблем. Нове захоплення може вплинути на життєві плани. Шукайте взаємності – і будете щасливими. Вихідні проведіть на повітрі.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Варто прислухатись до думки ділового або шлюбного партнера. У понеділок і вівторок будьте чесними зі своїми близькими – тоді втрата поваги вам не загрожуватиме. Особливо небезпечно обманювати закон, кримінальний кодекс ще ніхто не відміняв.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
"Мозкова атака" – шлях до вирішення багатьох проблем відразу, але від вас вимагатимуть тільки оригінальних рішень. Ваші страхи і підозри стосовно стану здоров'я марні. Запланована на вихідні поїздка зірветься з об'єктивних причин.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Ваші фінанси багато в чому залежатимуть від чесності ділового партнера. У п'ятницю зберіться духом і виясніть нарешті ваші стосунки. В особистому житті відмовтеся на деякий час від важливих рішень і різких змін.

РИБИ (20.02—20.03)
Головні події тижня розгорнуться на роботі і в тісному дружньому колі. У вівторок не розкидайтеся грошима. Пошуки таємних ворогів зіпсують настрій у вихідні. На деякі аспекти сімейного життя доведеться дивитися крізь пальці.