ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 14 ПО 20 СІЧНЯ 2008 Р.

0
134

ОВЕН (21.03—20.04).
Фінансові справи міняються на краще. Подарунки, які ви отримали на Новий рік, підтвердження цьому. Можуть виникнути проблеми в домі, особливо, якщо в родині є маленькі діти. Давні друзі, зокрема жінки, зроблять вам протекцію й допоможуть у всіх справах.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Час сприятиме родинним справам і новим знайомствам. Ви зблизитеся з людьми, які зіграють важливу роль у вашому житті. Можна розраховувати на прибуток, але невеликий. Службові обов'язки намагайтеся виконувати ретельно і вчасно, щоб не накликати гнів керівництва. Затемнення зверне увагу Тельців на проблеми дому і роботи.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Бізнесові й творчі плани почнуть приносити конкретні результати. Настав час розраховуватися з боргами. Затемнення попереджає про те, що в поїздках потрібно бути вкрай обережними, менше говорити зайвого і займатися проблемами родичів. Зверніть увагу на здоров'я батьків.

РАК (22.06—23.07).
Різко посилюється інтелектуальна діяльність, що дасть можливість вирішувати кілька проблем одночасно. Будьте обережними з лицемірними представниками протилежної статі. Фінансове напруження спадатиме, з'являться добрі перспективи. Ракам затемнення нагадає про необхідність берегти здоров'я і гроші.

ЛЕВ (24.07—23.08).
На декого чекає висунення на вищі посади. Своїми цікавими пропозиціями ви можете вразити колег і керівництво. Особисте життя стабільне. Затемнення дозволить вирішити питання фінансів, відкласти трохи грошей, потурбуватися про здоров'я і знайти спільну мову з керівництвом.

ДІВА (24.08—23.09).
Сприятливий космічний вплив дозволяє використати максимум можливостей для реалізації оригінальних ідей і задумок. На любовному фронті все о'кей. У творчих людей з'являються нові пропозиції або контракти. Затемнення радить звернути увагу на емоційні і сердечні проблеми.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Відбудеться переорієнтація у поглядах на життя. З'явиться бажання змінити роботу, місце проживання, начальника чи партнера. Напередодні затемнення варто уважно продумати плани, проаналізувати свої стосунки з друзями й менше пліткувати про інших.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Загалом перебуває у світлій смузі життя. Конструктивна енергія дає можливість реалізувати усі плани. Зустріч із давнім другом поверне вас до справ, які ви відклали у "довгий ящик". До затемнення варто вирішити проблеми в стосунках з начальством і на роботі й потурбуватися про здоров'я батьків.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
З'являються нові плани і друзі. Є шанс знайти ділових партнерів і заробити гроші. Поспішайте, сприятливий період триватиме до 14 числа, потім фортуна на якийсь час відвернеться від вас. У романтичній сфері сміливо виявляйте ініціативу. Проте затемнення застерігає від сумнівних романів.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Справи йдуть чудово. Можна покладатися на нових друзів і старе кохання. Заморожені проекти мають шанс отримати "зелену" вулицю. Затемнення радить зберегти сили, гроші і не триматися за те, що вже віджило.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
На вас чекає багато несподіванок на роботі. Виникне небажане напруження у стосунках з партнерами і начальством. Ваша надмірна свобода і успіх не всіх влаштовуватимуть. Затемнення вкаже на необхідність допомоги іншим, навіть якщо ваші власні справи будуть іти не блискуче.

РИБИ (20.02—20.03).
Із кількох запропонованих пропозицій реалізуються далеко не всі. Невеликі матеріальні проблеми не надто вплинуть на ваш настрій і плани. Романтичні стосунки принесуть позитивні емоції. Затемнення зверне увагу на здоров'я, стосунки із співробітниками і необхідність виконання обов'язків.