ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 30 СІЧНЯ ПО 5 ЛЮТОГО 2012 РОКУ

0
132

Овен (21.03—20.04).

Для вас тиждень буде психологiчно важкий. Не намагайтеся випереджати подiї, це тiльки нашкодить вам. Уникайте емоцiйних навантажень. Не варто поспiшати робити великi покупки. Для вас на цьому тижнi головне — робота i сiм’я. І те, й iнше потребує максимум уваги. Не перевтомлюйтеся i не чiпляйтеся за давнi образи, якi обов’язково нагадають про себе. Докладає багато зусиль, щоб знайти нових партнерів і відновити старі зв’язки. Молодих манить нове кохання. Сімейні Овни не повинні давати приводу до ревнощів, бо в середині місяця назріває серйозний скандал. Набирає сили процес виправлення помилок. Безпідставні переживання минуть: ті, кого ви побоювалися, викличуть вашу довіру, особливо при вирішенні фінансових питань. Також зараз закладаються нові відносини з посередниками, які в майбутньому можуть виявитися дуже непростими. Менше часу проводьте на ногах. Погіршується відтік крові з вен. Майбутнім мамам варто стежити за вчасним виведенням рідини з організму.

Телець (21.04—21.05

Цей тиждень надихне вас на перемiни, i не важливо, якого вони будуть масштабу. У будь–якому випадку все закiнчиться на вашу користь. Здоров’ю нiчого не загрожує, але дотримуйтеся в усьому мiри. Вас провокуватимуть на агресію. Не варто звертати на це увагу, краще переключiться на щось корисне й цiкаве. Наберiться терпiння, десь треба поступитися або вдати, що нiчого не сталося. Приготуйтеся до того, що доведеться постійно бути в центрі уваги. В особистому житті не варто переходити межу. Остерігайтеся недоброякісних продуктів. У найближчому майбутньому вас потішать відносини у корпоративній сфері. Вдалою буде інформаційна та управлінська діяльність, особливо щодо узгодження правил і норм спілкування. Частіше турбуватиме головний біль. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Особливого догляду потребуватиме чутлива шкіра обличчя. Не можна видаляти вугри. Відкладіть похід до мануального терапевта. Протипоказані активні процедури. Є небезпека зміщення хребців. Не бажано проводити операції на горлі. Лікування грибкової інфекції пройде вдало.

Близнюки (22.05—21.06).

Якщо необхiдно вирiшити дiловi питання, вiдкладiть це на другу половину тижня. На роботi можливе з’ясування стосункiв iз керiвництвом i колегами. Будьте обережнi на дорозi. Вдалою буде перша половина тижня. У цей час ви зумiєте почати новий проект i вiдкрити для себе новi сторони життя. Вашу втомлюванiсть можна пояснити нестачею вiтамiнiв. На початку тижня вас порадують приємнi подiї. Не вiдмовляйте собi в задоволеннях — позитивнi емоцiї дуже кориснi для здоров’я. Не сварiться через дрiбницi, уникайте фiзичних навантажень. Незначні юридичні і фінансові труднощі не гальмують просування вперед. У четвер і п’ятницю на службі легкі інтриги. Тиждень вдалий для налагодження близьких відносин, зокрема, з партнерами у фінансових питаннях. Однак найважливіше — ситуація дасть вам відчуття надійності партнерів і впевненості у своїх силах. Вразлива система травлення. Нерозбірливість у харчуванні може призвести до збільшення ваги. Обирайте низькокалорійні страви.

Рак (22.06—23.07).

Вам доведеться поборотися якщо не за справедливiсть, то, як мiнiмум, за особистий комфорт. І не забувайте, що пiд лежачий камiнь вода не тече. Консерватизм, небажання нічого змінювати і страх перед новим стають на перешкоді до успіху. Щастить діловим людям, які займаються туризмом і шоу-бізнесом. У вихідні ви марнотратні у грошах і щедрі в любовних обіцянках. Складний період для ділової діяльності, особливо у сфері фінансів та відносинах з корпоративними партнерами. При цьому ті, з ким ви конфліктуєте з фінансових питань, можуть допомогти вам у корпоративних конфліктах. Розпочніть боротьбу зі шкідливими звичками. Уникайте пасивного куріння. Від роботи з їдкими речовинами може розболітися голова. Загостряться прояви вегето-судинної дистонії. Підвищення внутрішньої тривожності може призводити до порушення сну. Намагайтеся підтримувати емоційну рівновагу.

Лев (24.07—23.08).

Останнiм часом ви вiдчуваєте втому, тож не варто брати на себе ще й чужi проблеми. Швидше за все, вам треба елементарно виспатися. У серединi тижня можливi конфлiкти з родичами. Якщо не сидіти, склавши руки, то замкнуте коло, в якому ви опинитесь у вівторок, вже до п’ятниці можна розірвати. Члени родини, як ніколи, потребують вашої уваги. Час сприяє будь-якій інтелектуальній діяльності. Тиждень вдалий для розв’язання інформаційних питань, переговорів, прийняття самостійних ділових рішень. І ці удачі можуть виявитися навіть значущішими, ніж здається на перший погляд. Прискорюється відкладання солей у суглобах. Ведіть рухливий спосіб життя. Уповільнюється перистальтика кишечника. Запобігайте розвитку запорів. Підвищується схильність організму до алергійних реакцій. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся. Не час розпочинати курс лікування.

Діва (24.08—23.09).

У дiлових питаннях дуже висока вiрогiднiсть форс–мажорних ситуацiй, тому майте запаснi варiанти для вирiшення поставлених завдань. Зараз треба максимально проявити увагу до дiтей. Вам не варто з’ясовувати стосунки з колегами та друзями. А якщо ви твердо вирiшили з кимось розлучитися, то для цього зараз не пiдходящий перiод. Не робiть поспiшних висновкiв, краще перечекати. Хапається за багато справ одночасно і жодної не може довести до кінця. Радикальні зміни у житті намічаються вже невдовзі. Жінкам варто сісти на дієту і зайнятися профілактикою здоров’я. Чоловіків засмучує полисіння. Ваші попередні дії, спрямовані на виправлення складної ситуації у фінансово-інформаційній діяльності, — добра ознака майбутнього вдалого розв’язання фінансових проблем. Може погіршитися самопочуття гіпертоніків. Уникайте стресів, не перевтомлюйтеся.

Терези (24.09—23.10).

Тиждень буде напруженим та активним. Найважливiшi для себе питання краще вирiшити в першiй половинi тижня. Будьте готовi до нових знайомств та iдей — можливi вигiднi пропозицiї. Триває благодатна смуга. Ви маєте змогу здобути нову освіту, перекваліфікуватися чи змінити місце роботи. Щоправда, у четвер і п’ятницю, доводити розпочаті справи до логічного кінця буде досить складно через несподівані перешкоди. У тих, хто відпочиває, багато пригод у середу. Значні успіхи в управлінській діяльності, у вирішенні питань, пов’язаних з просуванням по службі, дадуть вам потужний емоційний стимул для ділової діяльності загалом. Вразливим буде шлунок. Не захоплюйтеся важкими та гострими стравами. Утримуйтеся від уживання алкоголю. Пийте мінеральну воду. Робіть масаж стоп перед сном.

Скорпіон (24.10—22.11).

Справи йдуть на лад. Невдовзі на вас чекає непоганий заробіток. У четвер не дозволяйте нікому втручатися у ваші сімейні стосунки. На роботі стає більше опонентів. Будьте уважнішими в офіційних ділових відносинах, які стосуються ваших корпоративних інтересів: цього тижня ви можете припуститися помилок. Ситуація може виглядати і як налагодження ділових відносин з партнерами, в яких поки що дуже важко знайти компроміс інтересів. Зменшуйте навантаження на серце. Інтенсивна фізична праця може провокувати посилене серцебиття й аритмію. Не зловживайте тонізуючими напоями. Протипоказані операції на органах черевної порожнини. Загострюються запальні захворювання кишківника. Дотримуйтеся дієти. Робити татуювання та проколи на тілі не можна — спричинятимуть нагноєння.

Стрілець (2.11—21.12).

Ви й самi здивуєтесь, на що здiбнi. З’явиться можливiсть проявити себе i змiнити iмiдж. У стосунках iз близькими зробiть акцент на емоцiйному боцi. Вихiднi порадують сюрпризами. Відкривається «друге дихання». Є усі можливості, щоб реалізувати плани, які довго чекали свого часу. Вирішуючи важливі питання, можна послухатися інтуїції. У вихідні настрій псує погана звістка, але вас вона не дуже зачіпає. Проблеми можуть виникнути через самовпевнені, можливо, навіть зухвалі дії деяких партнерів. Вам потрібно вирішити, чи є в цих партнерів якості, які компенсують ці незручності. Уповільнюється процес виведення токсинів і шлаків з організму. Печінка буде гірше справлятися з очищенням крові. Обмежте вживання лікарських препаратів. Смажені й копчені страви вилучіть з раціону. Не варто відвідувати стоматолога. Знеболювальні діятимуть погано. Частіше чергуйте розумову й фізичну працю. Не позбавляйте себе повноцінного сну.

Козеріг (22.12—20.01).

Висока вiрогiднiсть загострення питання «батькiв i дiтей». Вiд вас вимагатиметься лояльнiсть i терпiння у вихованнi пiдростаючого поколiння, щоб досягти максимальної гармонiї у стосунках. Найпродуктивнiшою для вас буде середина тижня. Готуйтеся приймати дари долi, не проґавте свiй зiрковий час. Радимо дiяти в задуманому напрямi — зараз усе залежить саме вiд вас. Заради успіху доведеться віддати роботі усі сили й розумові здібності, а все інше відкинути на задній план. У п’ятницю не шкодуйте грошей на справді необхідні для сім’ї видатки. Є великі можливості для розв’язання фінансових питань. Причому тут навряд чи доведеться прикладати якихось серйозних зусиль, оскільки ситуація вже цілком сформувалася і добре вам відома. Тримайте ноги в теплі. Можлива поява циститу. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Може підвищитися температура. Вагітним жінкам слід більше відпочивати. Зростає небезпека передчасних пологів. Стережіться харчових отруєнь.

Водолій (21.01—19.02).

Початок тижня буде вдалим. Ви проявите свої найкращi якостi, при цьому вас супроводжуваме успiх i популярнiсть. Якщо вам запропонують узяти участь у нових проектах, зважте всi «за» i «проти». Ваша увага буде прикута до робочих моментiв. Доведеться зробити серйозний вибiр мiж особистими iнтересами та дiловими питаннями. Незважаючи на завантаженiсть, знайдiть вiльний час для коханої людини. Назріває конфлікт в управлінській діяльності. Якщо ви наполягатимете, нехай навіть обережно, на пріоритеті своїх рішень, це може спричинити охолодження чи повний розрив відносин. Водночас у цьому конфлікті у вас є потужна підтримка партнерів і колег. Напруженість у стосунках з партнерами легко подолати, якщо не акцентувати увагу на минулих розбіжностях. Незаплановані прибутки дозволяють жити «на широку ногу». У вихідні варто обмежити коло спілкування. Період загострення мігрені. Може виникнути защемлення нервових закінчень між дисками хребта. Травматично небезпечний період. Нагадають про себе старі травми суглобів і зв’язок. У місцях колишніх ушкоджень можуть виникати запальні процеси й набряки. Непокоїтимуть судоми.

Риби (20.02—20.03).

У вас буде чимало приводiв вiдчути себе улюбленцем долi. Вам удасться впiймати птаха щастя, все даватиметься напрочуд легко, тiльки не забудьте подiлитися плодами успiху. Розплутує клубок протиріч. У четвер не слід прислухатися до порад інших. Якщо ви посварилися з партнером по бізнесу або коханою людиною, то зробіть перший крок назустріч. Очікуються незначні проблеми, переважно у відносинах з керівництвом чи з владними структурами. Тиждень вдалий для спілкування з партнерами, взаємного вивчення один одного. Протипоказані операції на судинах. Є небезпека розвитку тромбофлебіту. Виникатимуть ускладнення у роботі периферійної нервової системи. Знаходьте час для прогулянок на свіжому повітрі. Бережіть стопи від травмування. Носіть зручне взуття. Не можна видаляти родимки. Здійсніть профілактику серцево-судинних захворювань. Відпочивайте, піднявши ноги.