SEMA 2019: знайомимось з супертачками наймасштабнішої виставки тюнінгу на планеті

0
94

Величезні колеса, гігантські спойлери, широкі обвіси, яскрава графіка, хром, декоративна іржа і незлічена кількість “коней” – усе це Specialty Equipment Market Association, або просто SEMA.

5 листопада в Лас-Вегасі розпочало роботу автошоу SEMA, яке триватиме до 8 листопада. Цього року експозиція включає больше 3000 унікальних автомобілів, тонни компонентів та інструментів для індустрії тюнінгу. Організатори також вже встигли визначити п’ять найкращих автомобілів шоу.

Організатори виставки стверджують, що річний обсяг коштів в індустрії тюнінгу та кастомайзінгу зараз складає близько 45 мільярдів доларів. І найкращі зразки, звичайно, можна побачити на виставці в Лас-Вегасі.

Усі 12 секцій виставки за один день обійти просто неможливо, але репортер порталу 9tro сфотографував найцікавіші експонати SEMA 2019, які й представлені у галереї нижче.

Ford Mustang, Chevrolet Silverado, Jeep Wrangler, Audi RS 3 та Polaris RZR – ці автомобілі визнано кращими тюнінг-проектами у своєму класі і відзначено нагородою SEMA Awards 2019.

Підготував Віктор ДИЗЕЛЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here