Надрукований на принтері: американці побудували унікальний суперкар.

0
157

На автосалоні в Женеві відбудеться світовий дебют американського суперкара Czinger 21C.

Каліфорнійський старт-ап Czinger привезе на престижне автошоу гібридний суперкар. За словами творців, автомобіль повністю розроблений і побудований в США з використанням найсучасніших технологій 3D-друку.

Компанія Czinger розташована в Лос-Анджелесі. Її керівником є Кевін Сізінгер (Kevin Czinger), відомий своїм проектом Divergent 3D. Нагадаємо, що ще в 2015 році фірма Divergent 3D представила 700-сильний двомісний спорткар Divergent Blade, виготовлений на 3D-принтері. Серед цікавих особливостей машини – двомісний салон, в якому пасажир розташовується безпосередньо за водієм.

При порівнянні зображень Divergent Balde 2015 року та Czinger C21 2020-го добре видно стилістичну схожість спорткарів.

Від першого творіння Сізінгера, нове купе Czinger 21C успадкувало тандемне розташування водія і пасажира. У рух автомобіль приводить 1250-сильний гібридний силовий агрегат власної розробки. За даними виробника, з його допомогою автомобіль здатний розігнатися до першої “сотні” за 1,9 секунди.

Найбільшим інвесторів компанії Divergent 3D називають одного з найбагатших бізнесменів на планеті – гонконгського підприємця Лі Кай Шина, власника мережі Watson`s. Раніше він планував організувати в Китаї виробництво електромобілів з використання технології 3D-друку.

Підготував Віктор ДИЗЕЛЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here