Новий кросовер Alfa Romeo Tonale просочився в Мережу перед прем’єрою

0
148

Італійці готуються офіційно представити абсолютно нову модель лише в другій половині 2020 року, але комусь вдалось зробити кілька гарних знімків автомобіля вже зараз.

Від концепта, представленого навесні цього року в Женеві, в автомобіля на фото залишилась більшість форм та бракує деталей, які робили його ефектним і цікавим. В загальних рисах Alfa Romeo Tonale практично повністю повторює концепт. Однак женевський шоукар мав великі колеса, стильну оптику, бічні дзеркала-камери та приховані дверні ручки. Ці кілька деталей і надавали йому особливості. Хочеться сподіватись, що оптику у стилі концепта італійці припасли для дорогих версій новинки.
Світлини спочатку з’явились на сайті фотографа, потім були видалені, однак встигли розійтися по Мережі. Судячи з усього, кросовер знімали під час порівняльних тестів з конкурентами – на задньому плані можна помітити Volvo XC40, BMW X2 та Audi Q3.
Розробка моделі підійшла до логічного завершення, раз Alfa Romeo звіряє ходові характеристики з суперниками по сегменту. Серійний варіант Alfa Romeo Tonale буде представлений у другій половині 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here