Nissan потролив Франкфуртський автосалон з власним дебютом Juke 2020 у Франкфорті

0
384

Більше 20 марок цього року відмовились від участі експозицій на міжнародному автосалоні у Франкфурті і “Ніссан” – один з них. Та маркетологи компанії довели, що презентацію новинки можна проводити хоч в чистім полі.

Цього року в павільйонах IAA не зустрінеш стендів Citroën, DS, Peugeot, Alfa Romeo, Fiat, Volvo, Ferrari, Rolls-Royce, Aston Martin, Alpine, Abarth, Dacia, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Toyota, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Infiniti та Nissan. Остання дозволила собі ще й пожартувати з цього приводу. Nissan офіційно представила друге покоління Juke напередодні Франкфуртського автосалону. Очікувалось, що вживу новинку можна буде побачити у Франкфурті, але презентацію перенесли на індивідуальну арену для кросовера у Франкфорті.
Місце з такою назвою знайде не кожен навігатор, та це не завадило Nissan влаштувати там “Франкфорт Шоу 2019”. Невеличке село Франкфорт розташоване у французькій комуні Приморська Шаранта. Знайти його (і прийти на захід) змогла лише чверть сотні людей, хоча Nissan France запрошувала усіх охочих і обіцяла приємні сюрпризи для 150 перших гостей.
Масовки не вийшло, але якщо подивитись на окремі фотографії з релізу Nissan, складається враження, що кросовери красуються на стенді масштабного автошоу. Зміна ракурсу на інших світлинах показує, що стенд влаштований просто посеред поля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here