Audi AI TRAIL Quattro: фантастичний концепт енергійного позашляховика майбутнього

0
307

У цього прототипа в арсеналі чимало незвичних сьогодні речей, однак з часом вони стануть невід’ємною частиною транспорту.

Марсохід? Місячний ровер? Експедиційний кемпер? Позашляховик? Усього потроху. Концепт Audi AI TRAIL Quattro змушує нас прийняти майбутнє.

Два лобових скла, незвичайні колеса та відсутність колісних арок, смартфон власника у якості панелі приладів і частини бортової системи автомобіля, штучний інтелект з автопілотом і електрична силова установка, бортові дрони-розвідники, чотирьохточкові паски безпеки, зйомні легкі задні крісла, багажник на прозорому даху… творці цього концепта, здається, знайшли спосіб подорожувати у часі й підгледіли дещо в майбутньому. Чи просто прихопили AI TRAIL Quattro з собою, повертаючись в наш час. До складу силової установки AI TRAIL входять чотири електричних мотор-колеса, які разом продукують 435 к.с. Батарея, розміщена в підлозі, дозволяє проїхати до 500 км по рівній поверхні і до 250 км по пересіченій місцевості. При цьому на бездоріжжі допомагають адаптивна підвіска і система контролю тиску в шинах, яка підлаштовується під тип поверхні під колесами.
Штучний інтелект концепта відрізняється адекватною оцінкою власних можливостей і якщо на шосу він здатен перебрати на себе сто відсотків контролю, то на бездоріжжі віддасть управління водію.
Автомобіль з високою кабіною та великою площею скла має чудову оглядовість. Та якщо до якогось об’єкта неможливо буде під’їхати, на допомогу прийдуть дрони-розвідники. На борту їх 5. Вони оснащені камерами і ліхтарями і можуть знаходити і освітлювати дорогу попереду, передаючи зображення на бортовий монітор – тобто, смартфон власника.
Після прибуття до місця призначення AI: TRAIL Quattro можна використовувати для облаштування табору. Задні сидіння, виконані у вигляді гамаків, виймаються з салону. Можна зняти і внутрішні лампи, виконані в формі переносних ліхтарів з вбудованими екшен-камерами. Ну а брудну поклажу можна заховати в спеціальний ізольований відсік в задній частині кузова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here