Tesla розпродає старі авто з чотирирічною гарантією

0
130

Компанія Tesla розпродає всі старі популярні моделі (Model 3, Model S і Model X) на 10-15 відсотків дешевше за нові. Так, топовий варіант Model 3 Long Range 2017 модельного року можна придбати за 40 тисяч доларів, у той час як автомобіль 2019 року за такі гроші буде мати мінімальну комплектацію. Замовити старий електромобіль без переплат зараз можуть лише жителі Сан-Франциско. За доставку в інші регіони США доведеться доплатити дві тисячі доларів.

Виробник перед продажем проводить ретельну перевірку кожного електрокара за 70 параметрами і в разі необхідності відновлює відсутні компоненти. На автомобілі надається базова гарантія на два роки або 160 тисяч кілометрів пробігу, і розширена – на чотири роки або 80 тисяч кілометрів пробігу.

11 червня в місті Пало-Альто в Каліфорнії компанія Tesla під час закритого показу для акціонерів продемонструвала майже всі очікувані в цьому році моделі, серед яких бюджетний кросовер Tesla Model Y, новий Tesla Roadster і вантажівка Tesla Semi. Всі новинки були представлені у “фірмовому” яскраво-червоному кольорі.

Раніше компанія Tesla оприлюднила ціни на новий, п’ятий за рахунком, електричний кросовер Tesla Model Y, який з’явиться у продажу в 2020 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here