Ілон Маск озвучив вартість Tesla Pickup

0
252

Генеральний директор американської компанії Tesla Inc. Ілон Маск вразив низькою вартістю електричного пікапа Tesla. Електромобіль, який отримає повний привід, буде коштувати до $50 тисяч і зможе проїжджати на одному заряді 650-800 кілометрів. Ілон Маск підкреслив, що приблизно $49 тисяч – це максимальна стартова ціна Tesla Pickup. Будуть версії і дорожче, але цей електрокар буде орієнтований на масовий ринок. Пікап Tesla отримає повнопривідну динамічну підвіску і буксировочну здатність близько 140 тисяч кілограм.

Pickup також отримає абсолютно особливий дизайн. Електромобіль буде “неймовірним з функціональної точки зору”, але він не буде схожий на пікапи, які випускають останні 20-40 років.

Ілон Маск підтвердив, що раніше випущений тизер на електрокар дійсно відображає передню частину пікапа, і підкреслив, що Tesla прагне, щоб авто було найкращим з пікапів.

Автолюбителям залишається лише дочекатися офіційної презентації Tesla Pickup, який буде коштувати близько 49 тисяч доларів, а то й менше.

Нагадаємо, Ілон Маск вклав власні 10 млн доларів у розвиток Tesla, оскільки тільки в I кварталі 2019 року автокомпанія зазнала збитків у розмірі $702 млн.

Раніше керівництво Tesla заявило, що закриють всі автосалони для того, щоб знизити вартість електромобілів на 6 відсотків. Так, електромобілі компанії вирішили продавати виключно онлайн. Проте пізніше в компанії передумали і вирішили залишити деякі автосалони, щоб покупці могли особисто протестувати електромобілі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here