Porsche представив новий електромобіль 718 Сayman T

0
203

Компанія Porsche офіційно представила нову модель електромобіля 718 Cayman T вартістю від 641 тис. юанів (93 730 доларів). Презентація проходила на Міжнародному автошоу в Шеньчжені. Автомобіль підкорив азіатську публіку багатою палітрою відтінків, багатофункціональним спортивним рульовим колесом і спортивними сидіннями з вишивкою “718”.

Наголошується, що поточна модель 718 Cayman і нова 718 Cayman T практично не відрізняються. Винятком є спортивна вихлопна система в чорному хромі, бічні шильдики “718 Cayman T” і нові кольори кузова, починаючи від білого і закінчуючи синім Майамі.

Повідомляється, що електрокар відмовляється від портативної розважальної системи в стандартній конфігурації на користь зниження ваги, але виробник готовий встановити її безкоштовно в якості додаткового обладнання.

За продуктивність 718 Cayman T відповідає 2-циліндровий опозитний двигун 2.0 T з максимальною потужністю 300 л. с. і обертовим моментом 380 Нм. В якості трансмісії використовується 6-ступінчаста МКПП або 7-діапазонна коробка передач PDK з подвійним зчепленням. Крім того, пакет Porsche Sport Chrono стане стандартним.

Така “начинка” у поєднанні з МКП дозволить Porsche 718 Cayman T розігнатися від 0 до 100 км/год за 5,1 секунди, а з коробкою передач PDK — за 4,7 секунди. Максимальна швидкість-275 км/год.

Підготував Віктор ДИЗЕЛЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here