Зустріч з делегаціями

0
30

1 лютого 2020 року до Предстоятеля помісної Української Православної Церкви завітала делегація Вселенського Патріархату у складі митрополита Гальського Еммануїла, митрополита Адріанопольського Амфілохія та другого секретаря Священного Синоду Константинопольської Церкви диякона Григорія. Від Афонського монастиря Пантократор Його Блаженство відвідали ігумен Гавриїл та ієромонах Микита. Лагадську митрополію Елладської Православної Церкви представляли архімандрити Петрос, Панайотіс та Димитріос.

Як йдеться у повідомленні прес-служби Київської Митрополії Православної Церкви України (ПЦУ), високоповажні гості прибули в Україну щоб взяти участь у відзначенні першої річниці інтронізації і привітати Предстоятеля Православної Церкви України.

На зустрічі також були присутні заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій і ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк.

Під час спілкування йшлося про становлення і розвиток Православної Церкви України, а також налагодження співпраці, зокрема і в освітніх проектах для духовенства та студентів духовних навчальних закладів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here