ЗЛОЧИННА ХАЛАТНІСТЬ
![]() |
Чиновники Крествуду - передмістя Чикаго, штат Іллінойс, знаючи про те, то водне джерело забруднене, продовжували використовувати його для водопостачання місцевого населення. Причому, навіть після попереджень представників Агентства з охорони навколишнього середовища.
У 1980-х роках представники Агентства повідомили про те, що питна вода в Крествуді (Crestwood) містить небезпечні для здоров’я хімікалії, які входять до складу перхлоретилену, розчинника для хімчистки. Ця речовина може спричинити рак.
Місцева влада пообіцяла тоді, що містечко перейде на використання води з озера Мічиган. Однак мешканців Крествуду (населення - 11 000 чоловік) й далі продовжували забезпечувати забрудненої водою. Принаймні п’ята частина городян пили воду, присмачену хімікаліями. А тому довелось нещодавно втрутитись правоохоронцям.
Наталія БОРИС





del.icio.us
Digg
