Степан Полторак: «Законопроект про національну безпеку відкриває шлях для ефективнішої взаємодії з Альянсом»

0
27

За підсумками зустрічі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з делегацією Сенату США на чолі з співголовою Сенатського українського Кокусу сенатором Робертом Портманом, очільник вітчизняного оборонного відомства повідомив, що сторони обговорили перебіг подій на сході України та питання подальшої співпраці нашої держави зі США та НАТО.
— Окрім цього, я поінформував членів делегації про стан реформування українського оборонного відомства та заходи, які здійснюються для боротьби з корупцією. На моє переконання максимальна відкритість, прозорість та контроль за процесом державних закупівель — основні вимоги для подолання проблеми, — зазначив Степан Полторак.
В ході спілкування Міністр оборони України також підкреслив, що сьогодні Верховною Радою України був прийнятий у першому читанні Закон України «Про національну безпеку України».
— Закон закріплює усі основні позиції, які закладені у процесі реформ. Цей законопроект відкриває шлях для ефективнішої взаємодії з Альянсом, — наголосив генерал армії України Степан Полторак.
Під час зустрічі Міністр оборони України підкреслив делегації Сенату США позитивну роль американських інструкторів, які тренують українських військових.
— Завдяки грамотно організованій підготовці покращилися бойові спроможності наших підрозділів та зменшилися втрати серед особового складу, — повідомив Степан Полтрак.
Також Міністр оборони України висловив вдячність американській стороні за фінансову підтримку під час створення сучасного тренувального Центру миротворчості та безпеки у Яворові.
— Сьогодні цей центр є взірцем для подальших проектів і дуже допомагає нам під час процесу підготовки військовослужбовців, — підкреслив Міністр оборони України Степан Полторак.