У проекті бюджету США передбачено надання Україні $200 млн на оборону

0
26

У проекті федерального бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні 200 мільйонів доларів для посилення безпеки і оборони. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Посольство України в США.
“У проекті федерального бюджету США на 2019 рік передбачено надання Україні 200 млн доларів на цілі посилення безпеки і оборони. Згідно з офіційно оприлюдненим документом, зазначені кошти пропонується спрямувати на надання нашій державі військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України”, – йдеться у повідомленні.
У посольстві підкреслили, що порівняно з бюджетним запитом на 2018 рік пропонована сума безпекової допомоги нашій державі збільшена на 50 млн доларів.
Крім того, додали у дипустанові, у проекті бюджету на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть безпекову допомогу також і за програмою Державного департаменту “Міжнародне військове фінансування” (Foreign Military Financing, FMF).
“У подальшому бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в американському Конгресі, де можуть вноситися зміни і доповнення (досвід попередніх років свідчить про можливість збільшення Конгресом відповідних асигнувань). Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, який зараз на початковій стадії”, – йдеться також у повідомленні.