Чим знімати поперековий біль

0
26

Біль у попереку є провідною причиною інвалідності у всьому світі. Він зачіпає майже 540 мільйонів людей.
Нове дослідження вчених показує, що люди часто не отримують правильного лікування. Пацієнтам традиційно лікарі рекомендують відпочивати й припиняти роботу, зазвичай призначають болезаспокійливі засоби, включаючи опіоїди, які не рекомендуються для лікування болю в попереку.
Доктор Скотт Блюменталь, спинальний хірург Техаського інституту, вважає, що більшість випадків болю в попереку можна виправити простими і фізичними методами лікування. Вправи підтримують людей, роблять їх більш активними та дозволяють залишатися працездатними.
Зазначається, що з приводу болю в попереку за екстреною допомогою в США щорічно звертаються 2,6 мільйона хворих. До того ж це призводить до високих показників опіоїдної залежності. Дослідження показало, що опіоїди призначали приблизно в 60% випадків відвідувань.
Хребет складніший, ніж інші суглоби, каже вчений, і якщо людина перестане рухатися, він стане жорстким. Саме це призводить до більш складних проблем, оскільки лікування людини ведеться в неправильному напрямку, вважає доктор Блюменталь.
Також він підкреслив, що звертатися до лікаря слід лише в тому випадку, якщо біль починається зі спини і віддає в ногу, якщо є лихоманка чи температура або біль триває понад тиждень.