Джерело здоров’я

0
27

Ці рослини борються з раком, підвищують фертильність, запобігають інфекціям, знижують рівень холестерину, запобігають судомам, борються з діабетом та іншими проблемами, пов’язаними з цими захворюваннями.
Вітамін А в них забезпечує здоров’я шкіри, вітамін С допомагає лікувати рани й утворювати рубцеву тканину, підтримувати здорові кістки, шкіру і зуби.
Але їх користь невідома більшості людей. Однак це знайомі всім гарбуз, кабачок, точніше — листя цих гарбузових культур. У них приховані неймовірні корисні властивості для здоров’я всього організму. Крім вітамінів А, С, вони містять калій, кальцій, фолієву кислоту, залізо, вітамін Е, вітамін В6, магній, фосфор, тіамін, ніацин, дієтичні волокна, рибофлавін, мідь, марганець і білки.
Корисні властивості, які містяться в листі гарбузових культур, допомагають боротися з раком. Цю протидію забезпечують антиоксидантні та протизапальні властивості листя. Крім того, містять хлорофіл, фенольні сполуки, сапоніни, таніни, флавоноїди, глікозиди і фітостерини, що мають хіміосупресивні властивості, які дозволяють листю запобігати росту пухлин.
Усувають судоми. Судоми пояснюються як раптове, мимовільне руху тіла скорочення м’язів. Воно пов’язане з порушеннями роботи мозку, наявністю певних токсинів або інших агентів у крові і т. п. У практиці альтернативної медицини завжди використовували листя гарбузових рослин для запобігання й лікування цього розладу.
Збільшують здатність запліднення. Дослідження показали, що листя гарбузових є хорошим засобом при безплідді. Антиоксиданти, що включають олеїнову кислоту, вітамін А, алкалоїди, дубильні речовини та лінолеїві кислоти, допомагають підвищити функціональність яєчок і збільшують чисельність сперматозоїдів.
А ще гарбузове листя допомагає тримати під контролем діабет. Це — відома рослина для зниження рівня цукру в крові. Допомагає тримати діабет під контролем гіпоглікемічний ефект листя. Дослідження також показали, що водний екстракт листя діє як антидіабетичний засіб, який допомагає зменшити і регулювати рівень глюкози в пацієнтів із діабетом.
Гарбузове листя ще й підвищує силу імунної системи. Вона залежить від здорового тимуса, кісткового мозку і лімфатичних вузлів. Багатий вміст вітамінів і мінералів у листі підсилює дію імунної системи.