FINCUBE: МОДУЛЬНИЙ БУДИНОК З КОМП'ЮТЕРНИМ КЕРУВАННЯМ

0
34

Модульний будинок сьогодні – це недороге житло, але його архітектурно-дизайнерські якості вельми перевершують перші проекти модульного домобудівництва. Fincube представляє варіант компактного будинку, що має чудові характеристики.
По-перше, цей модульний будинок просто чудовий. Дивовижно сучасна та оригінальна архітектура сталого каркаса, використання екологічних матеріалів (будинок збудований головним чином з дерева і скла), можливість швидкого демонтажу та перенесення на нове місце в дизайні сільського двору або при переїзді в нове місто, – всі ці характеристики вкрай важливі для домовласників.
Будинок дуже компактний, але має в інтер’єрі всі необхідні зони. Модульний проект може використовуватися не тільки як літній будинок, а й для постійного проживання. Його основа має розмір 2х2 метра, забезпечуючи надійність установки будинку на будь-якому майданчику.
Оригінальний дерев’яний каркас, з одного боку, не перешкоджає проникненню сонячних променів всередину будинку, але в той же час забезпечує достатню приватність інтер’єру, особливо здалеку. У цьому невеликому мобільному будинку всі системи життєзабезпечення вправляються централізовано за допомогою клавіатури.
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»